Kto som?

Vitaj na blogu Here Is Nika!

Ahoj, moje meno je Veronika. Občasná blogerka so záľubou v marketingu, grafike, tvorbe webov a v cestovaní. Som úplne obyčajná baba, ktorá najradšej chodím s bosými nohami a strapatými vlasmi. Každá cesta začína jedným krokom a tá moja začala po štyroch rokoch sedenia na zadku pred kancelárskym stolom. Vždy ma moje “ja” ťahalo k spoznávaniu a tak som každodennému stereotypu povedala AHOJ. Odvtedy sa venujem grafike na voľnej nohe a som posadnutá zážitkami, dobrým jedlom a predovšetkým cestovaním.

Mám 25 rokov a nedávno som ukončila štúdium na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave, s odborom zameraným na marketingovú komunikáciu. Svoju prvú “veľkú” cestu som absolvovala štyri roky dozadu. Odvtedy som na svoje konto nazbierala tisíce precestovaných kilometrov, množstvo zážitkov a viac ako 30 krajín. Časom mi niektoré prirástli k srdcu, no napriek tomu sa vždy rada vraciam domov. Za našimi horami, rodinou, prírodou…

Cestovateľský blog Here Is Nika

Svet je plný zážitkov, vôní, chutí, zaujímavých zákutí a o to ako ho vidím ja sa chcem podeliť. Písanie som si pripustila k srdcu a preto sa o svoje skúsenosti a osobné zážitky delím na tomto blogu. Prejdi sa so mnou po jednom z ostrovov Filipín, zaži živú a rytmickú Havanu, alebo objav farby dúhy v Peru… Okrem článkov sa priprav na cestovateľské videá a fotografie, v ktorých uvidíš svet cez objektív mojej kamery.

Verím, že ťa to tu so mnou bude baviť a prostredníctvom lásky k cestovaniu si nájdeme spoločnú cestu. Nezabudni, že svet je plný príbehov. Tak neprestávaj snívať a objavovať vo veľkom.